Nano Boras – nauja, efektyvu ir patikima!

Ūkininkų mėgstamas Nanoplant Ultra praturtintas dar vienu mikroelementu – nano boru! Tokiu būdu patenkinti daugelio šalių Nanoplant vartotojų lūkesčiai, nes buvo būtina ieškoti būdų, kaip racionaliai naudoti trąšas, kad tręšimo jomis kiekis mažėtų, o veiksmingumas išliktų.  Nano boras buvo išbandytas  laboratorijose, šiltnamiuose ir laukuose. Šie bandymai parodė, kad  nano boras visiškai patenkina augalų poreikį šiam mikroelementui.

Boras svarbus augalui visais vystymosi ir augimo tarpsniais. Trūkstant boro pablogėja medžiagų apykaita, sutrinka amino rūgščių sintezė, nebesusidaro baltymų, blogai vystosi šaknys, stiebai, vėliau sprogsta pumpurai, subręsta sėklos, sutrinka augalo augimas. Boras intensyvina kvėpavimą, didina sacharozės kiekį, spartina energijos apykaitą. Tręšiant boru, lapuose gausėja chlorofilo.

Šiuo metu plačiausiai naudojamos šios boro trąšos: boro rūgštis, boro etanolaminas, boraksas, borodatolitas, boro superfosfatas, dvigubas boro superfosfatas, nuosėdinis magnio boratas, tačiau jų funkcionalumas yra ribotas: vienos sunkiai pasisavinamos, kitos reaguoja su augalų apsaugos produktais ir iškrenta nuosėdos.

Nano boras yra stabilus ir kaip visų nano elementų jo reikia žymiai mažesnio kiekio augalo augimo efektyvumui pasiekti, jis yra paprastas naudoti, todėl turime produktą, kurio veiksmingumu ir tinkamumu galime visiškai pasitikėti.

 

Susisiekite su mumis

Bendraukime